Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program, де можна отримати cтипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра, до 16 травня 2020 року.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО за покликанням

Майбутнім учасниками програми може бути корисним запис презентації Програми імені Фулбрайта за участі випускників про конкурс Fulbright Graduate Student Program, де можна отримати навчання на магістратурі в американських університетах,за покликанням.

Дізнатися більше випускників магістерської програми різних років можна зі сторінок фулбрайтівських вісників.

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні