Зимовий чемпіонат України з дуатлону відбувся днями в Києві. Аби подолати певні дистанції з бігу та плавання, на змагання прибуло близько 400 спортсменів зі всієї України. Про це інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Студенти-дуатлоністи з Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вдало розпочали змагальний рік та здобули нагороди.

Денис Снесар зайняв третє місце на чемпіонаті. Він подолав один кілометр плавання та 5 кілометрів бігу. Його результат — 28 хвилин 41,1 секунда.

Студентка Дар’я Бережна виборола друге місце на змаганнях. Вона пройшла дистанцію довжиною 500 метрів плавання та 2,5 км бігу. Її результат — 16 хвилин 57,7 секунд.

Черкаський національний вітає своїх спортсменів та висловлює вдячність тренерам Ларисі Снесар та Констянтину й Світлані Федоровим.