Чергові заняття для старшокласників пройшли на базі ННІ природничих та аграрних наук 8 лютого. Заняття з хімії проводив доцент Олег Погребняк та старший лаборант Лариса Костелецька.
Темою занять було визначення фосфатів у природних водах. Під час лабораторної роботи учні мали можливість провести якісні реакції на виявлення цих речовин у зразках води.
Заняття з біології, яке проводила доцент Світлана Соколенко, було присвячено вивченню імунної системи людини. Учні мали можливість опанувати новий матеріал у цікавій інтерактивній формі.
Нагадаємо, що заняття хіміко-біологічної школи для старшокласників відбуваються щосуботи. У суботу, 15 лютого, всіх учасників хіміко-біологічної школи запрошено на публічні захисти робіт під час конкурсу-захисту Малої академії наук з біології та хімії, які відбудуться на базі ННІ природничих та аграрних наук.
Наступне заняття хіміко-біологічної школи відбудеться 22 лютого об 11:00.
ННІ природничих та аграрних наук