Черкаський національний університет імен Богдана Хмельницького збирає кошти на автомобіль для одного з випускників, який нині служить у Збройних Силах України.

Його ім’я повідомимо пізніше. Запрошуємо також долучитися до нашої благодійної ініціативи всю багатотисячну спільноту випускників університету.

Усі зусилля і студентів, і викладачі та працівників університету спрямовані на збір коштів, щоб придбати військовим автомобіль, який їм життєво важливий. Вдалося зібрати вже половину суми, але час не чекає. Важлива кожна гривня! Про зібрані кошти регулярно звітуємо.

Перерахувати гроші можна на карту ПриватБанку 5168745123686351 — Луценко Ірина Олександрівна.

Студентська рада університету звернулася до всіх небайдужих допомогти завершити збір коштів на автомобіль для військових. Про це пропонуємо переглянути відеосюжет на ТРК «Ільдана»Черкаський національний з перших днів війни активно проводить волонтерську роботу, долучається до заходів на підтримку ЗСУ. Так, в одному із навчальних корпусів працює волонтерський центр допомоги у захисті країни, у гуртожитках університету знайшли прихисток люди із зони активних бойових дій. Серед них — студенти й викладачі ЗВО, які перебувають у зоні бойових дій, науковці з установ у структурі НАНУ, освітяни з лисичанської школи та багато інших. Для них збирали речі (одяг, постільна білизна, товари першої необхідності), готували їжу і ще багато-багато іншого.

Потужна робота ведеться силами фахівців центру психологічної допомоги та реабілітологів, яких готує ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я.

Студентська рада Черкаського національного університету, щоб допомогти університетській громаді зібрати кошти на авто ініціювала екологічну акцію зі збору макулатури та пластикових пляшок «Врятуй довкілля!»

Спільними зусиллями вдалося зібрати 2500 гривень, які перерахували на благодійний рахунок для придбання автомобіля захисникам, які боронять наш мир та Незалежність.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького