У Черкаському національного університету імені Богдана Хмельницького тривають заходи, присвячені Всеукраїнській кампанії «16 днів проти насильства».

З початку грудня у вестибюлі навчального корпусу № 4 експонується тематична виставка художніх робіт студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Саме роботи Марії Повєтової та Євгена Снігиря стали осердям тематичної «картинної галереї» у стінах навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва. Боротьба з соціальною байдужістю, переваги сімейних цінностей, збереження родинного затишку — провідні ідеї студентської творчості. «Родзинкою» кожної картини є не тільки її глибинний зміст, а й використання оригінальної техніки декоративного живопису «левкас».

Разом із художніми роботами експонувалися й графічні плакати на соціальну тематику. Вони були виконані студентами 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» у межах дисципліни «Комп'ютерний дизайн у сфері соціальної реклами» під керівництвом викладача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, голови Черкаської обласної організації Національної спілки фотохудожників України  Владислава Тимошенка.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва