Перемогу в І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році здобули студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Наукові роботи студентів були присвячені проблемам виховання дітей дошкільного віку, зокрема:

— «Вплив творчості Астрід Ліндгрен на моральне виховання дітей шостого року життя»  студентки ОС «магістр» Дар‘ї Макаренко (науковий керівник: докторка філософії, викладачка Юлія Соловей)

— «Роль малих жанрів фольклору в розвитку мовленнєвої культури дітей старшого дошкільного віку» студентки ОС «магістр» Наталії Гречки (науковий керівник: канд.пед.наук, викладачка Вікторія Бондар)

Пишаємося талановитими студентами та їхніми науковими керівниками.

Вітаємо з перемогою!

Кафедра дошкільної освіти