Майстер-клас «Legal writing» для студентів спеціальності «Право» відбувся 27 жовтня у межах навчання.

Спікерами заходу виступили Людмила Гриценко, викладачка кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін ЧНУ, адвокатка, регіональна представниця молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» у Черкаській області, та Олексій Шамов, адвокат, регіональний представник молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» у Черкаській області, голова ГО «HREG».

Адвокати розповіли студентам про відомі методики зі складання процесуальних документів, що застосовуються у всьому світі, та емоційну складову написання таких документів. У ході спілкування Людмила Гриценко поділилася особистим досвідом отримання базових навичок Legal Writing.

ННІ економіки і права