bgb

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вибороли призові місця Чемпіонату України на критому треку серед молоді, юнаків та дівчат з велосипедного спорту (трек).

Змагання проходили з 12 по 15 вересня 2024 року у Львові.

За перемогу змагалися 197 спортсменів. Черкаську область гідно представили 10 спортсменів.

Студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я гідно привезли з чемпіонату численні нагороди. Ярослав Кліменок здобув 1 місце в командній гонці переслідування 4 км (чоловіки до 23 років, фінал) та 3 місце (індивідуальна гонка переслідування на 4 км, чоловіки до 23 років).

Карина Левченко — 2 місце в командній гонці переслідування 4 км (жінки до 23 років, фінал), 2 місце (Гіт 200 м з/х, жінки до 23 років) та 3 місце (Спринт, жінки до 23 років).
Єлизавета-Софія Зубкова — 2 місце в командній гонці переслідування 4 км (жінки до 23 років, фінал).

Ярослав Кліменок та Максим Титаренко, студент-медійник кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, вибороли «бронзу» (Гонка «Медісон», чоловіки до 23 років, 80 кіл з 8 п/ф).

Джерело:Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської ОДА