bgb

Студенти ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ОП «Мова і література (німецька, англійська)» відвідали онлайн першу лекцію з циклу лекцій, присвяченій життю Франца Кафки, з провідними європейськими експертами в галузі (Boris Blahak «Zeichensprache, high context‘ und unverständlicher Gesang. Franz Kafkas, Proceß‘ im interkulturellen Deutschunterricht (Лінц, Австрія).

У циклі лекцій до 100-річчя від дня смерті Франца Кафки провідні фахівці з Німеччини, Чехії та Австрії нададуть особливе різностороннє уявлення про відомого автора, який помер 100 років тому в Австрії у 1924 році.

Кафедра німецької філології дякує організаторам за запрошення та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра німецької філології