Спільними зусиллями мешканців пʼяти гуртожитків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вдалося зібрати достатню кількість медикаментів для військових у межах благодійного марафону.

Це противірусні чаї, пігулки від грипу, льодяники, спреї для горла, краплі від нежитю, вушні краплі, а також закупити заварну каву, чай, солодкі батончики та печиво.

— З БО «Час Надії» ми співпрацюємо вже другий рік. Дуже добре, що мали змогу долучитися до збору необхідних ліків для військових, адже в зимовий період часу їм, як ніколи, необхідна ця допомога. Ми й надалі будемо проводити такі ініціативи і робити все заради спільної мети — перемоги ворога, — розповідає Софія Соловей, голова студентської ради студентського містечка.

Наразі вояки вже отримали посилку і з вдячністю надсилають фотозвіт.

Студентська рада студмістечка