Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Катерина Смуглій взяла участь у літній школі SUMMER SCHOOL OSTЕUROPA в Австрії, у місті Інсбрук.

Навчання відбувалося з 9 по 22 липня за сприяння Університету Інсбрука. Літня школа OSTEUROPA при Університеті Інсбрука пропонує студентам можливість обміну попри мовні та національні кордони, вона допомагає студентам вдосконалювати свої практичні мовні навички та розширює їхні знання про Східну Європу.

За цей час четвертокурсниця, яка опановує спеціальність «Середня освіта, ОП Мова і література (німецька, англійська)» на кафедрі німецької філології, відвідала мовні курси. Там покращила свої навички німецької мови, а під час пізнавальних екскурсій більше дізналася про історію Тіролю.

Катерина мала змогу брати участь у різноманітних воркшопах на актуальні теми. Організаторами заходу пропонувалися мовні походи в гори в туристичному містечку Оберґурґль, під час якого 25 студентів з України та 25 студентів з Австрії обмінювалися досвідом та спілкувалися різними мовами.

Катерина відзначила люб'язність австрійців, значну підтримку українців у цей нелегкий час, неймовірну красу природи Австрії, а також дружню атмосферу між викладачами та студентами.

— Вдячна всім організаторам мовної літньої школи за їхню роботу та за цю неймовірну можливість відвідати іншу країну, покращити свій рівень мови, знайти нових друзів і отримати безліч приємних вражень, які запам'ятаються надовго! — каже вона.

Своєю чергою кафедра німецької філології дякує організаторам літньої школи OSTEUROPA, яка організована Східноєвропейським центром та Інститутом славістики Інсбрукського університету, та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

 

Кафедра німецької філології