Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анна Трохименко посіла призове місце  у XVI Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу «Художнє слово в світовій культурі».
 Дівчина навчається на 2 курсі за ОП «Середня освіта» (Мова і література (німецька, англійська)) в ННІ іноземних мов і представляла на конкурсі кафедру німецької філології. Конкурс було організовано і проведено кафедрою германо-романської філології та перекладу Факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля. За оцінками журі Анна отримала грамоту за ІІІ третє місце у Номінації 7 — «Переклад поетичного твору з української мови на англійську»
Кафедра німецької філології щиро вітає переможницю та бажає подальших творчих успіхів!
Кафедра німецької філології