Голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець відвідав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та нагородив викладачів і студентів за волонтерську діяльність.

«Наші освітяни за час війни стали справжньою армією волонтерів. І надійно тримають свій фронт. Сьогодні мав за честь подякувати колективу ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Одного з найпотужніших вишів нашої області.

Студенти з викладачами відповідально ставляться до всіх завдань, що продиктовані викликами часу. І таким чином роблять свій вклад у нашу перемогу.

Особливо дякую студентам-перекладачам — ви вже профі!» — зазначив Ігор Іванович.

Ректор Олександр Черевко, якого також відзначили подякою Черкаської ОВА, наголосив, що університет від перших днів вторгнення росії працює на перемогу: допомагає вимушеним переселенцям, ЗСУ та територіальній обороні Черкас, виконує завдання ОВА. Водночас університет продовжує навчальний процес у дистанційній формі.

«Усе, що можемо, робимо для перемоги!» — наголосив Олександр Володимирович.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького