Форум вищої освіти — конференція лідерів змін для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку українських університетів — відбудеться 24 квітня.

Мета форуму — сформувати спільноту лідерів змін і підвищити довіру до системи вищої освіти України.

Форум відбудеться у форматі одноденної конференції з виступами-презентаціями спікерів та короткими «hard-talk» інтерв’ю. Відвідати подію можна не лише в ролі гостя, а й спікера. До 19 лютого триватиме прийом заявок від тих, хто прагне виступити на заході в ролі спікера й поділитись успішними кейсами.

Спікерами можуть стати:

• викладачі, керівники та інші співробітники університетів;
  • студенти;
  • представники бізнесу, громади та інших організацій, що залучені до реалізації спільних з університетами проєктів.

Відбір спікерів відбуватиметься на конкурсній основі. Щоб взяти участь у відборі, необхідно подати заявку до 19 лютого включно. Відібраних спікерів оголосять 5 березня.

Захід — безоплатний.

Долучайтеся до події у фейсбуці.

ДЕТАЛЬНІШЕ НА САЙТІ.