Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Денис Рижий став срібним призером чемпіонату України з тріатлону серед юніорів.

Випускник ЧНУ Денис Снесар здобув бронзову медаль на дистанціях 800 метрів плавання та 5 кілометрів бігу серед чоловіків молодь.

Про це повідомляють на сайті «18000».

Усього черкащани за підсумками чемпіонату України з тріатлону та Кубка України серед юнаків та кадетів вибороли п’ять медалей. Чемпіонат України з тріатлону серед дорослих, молоді та юніорів, а також Кубок України серед юнаків та кадетів тривав із 15 до 18 грудня у Львові. Черкащину на змаганнях представляли 10 тріатлоністів.

Загалом за медалі змагались спортсмени з Полтави, Донецька, Хмельницького, Житомира, Запоріжжя та Києва.

Джерело: «18000»