Рурський університет у Бохумі  вносить свій внесок у підтримку народу України. У листі українським колегам-науковцям німецькі партнери висловлюють свою солідарність з народом України.

Рурський університет у Бохумі є одним з найбільших університетів Німеччини. Центр викладання та навчання (Zentrum für Wissenschaftsdidaktik — ZfW) є центральним відділом Рурського університету, що відповідає за всі питання викладання та навчання у вищій освіті. Робота університету  зосереджена на електронному навчанні, дидактиці вищої освіти та академічному письмі.

Щоб висловити  солідарність з народом України, ZfW надає фінансування українським біженцям на гостьове перебування в  центрі  при університеті на період до шести місяців. Заявки можна подавати до 20 травня.

Будь ласка, також не соромтеся переслати цей електронний лист потенційно зацікавленим колегам.

Додаткова інформація розміщена на веб-сайті університету.

Читайте повністю текст звернення німецьких колег:

Dear colleagues,

Ruhr University Bochum (RUB) is one of Germany’s largest universities. The Centre for Teaching and Learning (CTL) (Zentrum für Wissenschaftsdidaktik = ZfW) is RUB’s central place for all questions about  teaching and learning in higher education. Our work focuses on e-learning, didactics of higher education and academic writing.
In order to express our solidarity with the people in Ukraine, ZfW provides funding for Ukrainian refugees for a guest stay of up to six months at our centre. Applications can be submitted as of now and until May 20.
Please do also feel free forward this e-mail to potentially interested colleagues.

Further information is provided on our website:

Dr. Stephanie Heimgartner
Ruhr-Universität Bochum
Zentrum für Wissenschaftsdidaktik
Stabsstelle für strategische Lehrprojekte

З нами весь світ! Переможемо!