bgb

Сьогодні відзначає своє 75-річчя Борис Пилипович МІНАЄВ — доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри хімії і наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Він є взірцем сучасного науковця, який, незважаючи на свої видатні досягнення, веде активну наукову, дослідницьку, викладацьку діяльність.

Борис Пилипович зробив вагомий внесок у розвиток квантової хімії, біохімії, молекулярної електроніки.

Працював у Швеції, Норвегії, Китаї, співпрацює з ученими багатьох країн світу. Входить у сотню кращих науковців України і в п’ятірку кращих науковців закладів вищої освіти МОН України. «Соросівський професор», лауреат престижних світових наукових нагород. Зокрема, отримав відзнаку «Scopus Awards Ukraine 2016» за високу цитованість його робіт.

Заснував свою наукову школу. Має численних послідовників по всьому світу.

Пишаюся тим, що Борис Пилипович працює в Черкаському національному і щиро вітаю його з ювілеєм! Бажаю довгих років активного життя, здоров’я і енергії для праці на благо науки! Нових визначних відкриттів і талановитих учнів!

Родинного затишку й благополуччя! Божого благословення на многії і благії літа!

Ректор Олександр Черевко