Випускники кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького об’єдналися і завітали в рідну alma mater, щоб написати Радіодиктант національної єдності.

Захід пройшов емоційно тепло, важливо, по-рідному. Саме так схарактеризувала завідувач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко всеукраїнський мовний флешмоб, до якого долучилися майбутні журналісти, викладачі й фахівці-медійники:
— Завтра Радіодиктант національної єдності, — зателефонувала я випускникам. — Запрошуємо написати разом, у стінах рідного університету! «Клас! Буду!» — сказав кожен, хто є на фото. «Не зможу цього разу, але писатиму серцем разом з усіма», — відповіли ті, хто мав нагальні справи, бо ж медійна робота завжди в насиченому графіку. Цей диктант був особливим! Чекаємо на переможний диктант наступного року!

Детальніше про подію — у відео від «Студентського телебачення» кафедри журналістики, реклами та PR-технологій:

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій

Фото: Олександра Гончаренко, студентка 2-PR курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій