Студенти 1 курсу магістратури ОП «Приватне право та інтелектуальна власність» виступили з ініціативою проведення неформальних зустрічей з представниками правничих професій у форматі Public talk for lawyer.

Перша зустріч відбулася з прокурором Черкаської міської прокуратури Віталієм Корновенком.

У своєму виступі Віталій Сергійович окреслив питання професійної підготовки кадрів для органів прокуратури, кваліфікаційні вимоги до посади помічника прокурора міста і району, обов'язки й обмеження, що накладаються законодавством, зазначив встановлені правила поведінки, яких дотримуються працівники органів прокуратури.

Також Віталій Сергійович згадав масштаб і складність завдань, поставлених перед органами прокуратури в сучасних умовах, розповів про структуру та організацію роботи прокуратури, звернув увагу студентів на важливість особистого вибору професії прокурора.

Взаємодія зі студентською аудиторією пройшла яскраво, пізнавально, виступ прокурора викликав жвавий інтерес аудиторії. Студенти активно брали участь у процесі спілкування, ставили змістовні питання.

ННІ економіки і права