24 березня 2018 року о 20:30 за місцевим часом у всьому світі проходитиме акція «Година Землі». Вона має на меті привернути увагу до світової проблеми зміни клімату. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького традиційно долучається до акції та закликає всіх небайдужих вимкнути вдома світло на одну годину.

Вимкнення світла — це символічна дія, яка повинна привернути загальну увагу до екологічних проблем планети та об’єднати всіх для вирішення цих проблем.

Ефект кампанії фундаментальний і довгостроковий — набагато більший, ніж одноразове заощадження енергії. Це зміна звичок мільйонів людей, зміщення акцентів, перехід від суспільства споживання до суспільства, яке живе в гармонії з природою.

Акція була започаткована в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло в своїх будинках. 2015 рік побив усі рекорди — до акції приєдналися понад 7000 міст у 172 країнах. В Україні кампанія проходить 9-й рік поспіль.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького