Підбито підсумки конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих учених», оголошеного Національним фондом досліджень України.

Два проєкти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у рейтинговому списку посіли високі позиції й рекомендовані до фінансування. 54-ту сходинку із 141 рекомендованого до фінансування проєкту посіла робота «Аграризм: селяноцентричний феномен Української революції 1917-1921 рр.», 82-гу — «Політика пам'яті та історична свідомість населення на окупованих Росією територіях України (ОРДЛО, Крим, Севастополь)».

Конкурсний бал робіт складає 93,1 та 91 відповідно. Як відомо, рекомендований конкурсною комісією бал для проєктів-переможців становить 87,3.

Ознайомитися з рейтингом можна за посиланням.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького