Як буде завершуватися навчальний рік, зокрема, як пройде сесія в університеті після карантинного навчання, розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Смалиус у програмі «Тема дня» на «UA: Черкаси».

— Для студентів невипускних курсів за умови вчасно складеної сесії канікули розпочнуться з 26 червня. А представники випускних курсів отримають дипломи протягом 25-26 червня, — зазначила Людмила Никифорівна.
Детальніше у відеосюжеті «UA: Черкаси»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Шановні студенти та колеги!

Раді повідомити Вам, що наш партнер — університет Вальядоліда, відновив роботу після  карантину та продовжив прийом заявок на конкурс академічної мобільності. Також просимо студентів, які брали участь у конкурсі, звернутися до координатора проекту, доц. Сливки Н.П., для отримання подальших інструкцій.