Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відновив роботу з певними обмеженнями.

Про те, як студенти та викладачі адаптуються після дистанційного навчання та що саме дозволили в університеті, підготував відеосюжет «UA:Черкаси».

До прикладу, на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва студенти нині доопрацьовують екзаменаційні завдання.

За словами завідувачки кафедри Тетяни Касян, під час дистанційного навчання проблем із вивченням теорії не було, а з практикою виникали труднощі.

Як зазначає директор інституту Тимофій Десятов, тепер заняття можливі, але лише в групах до 10 осіб та в засобах індивідуального захисту.

Детальніше у відеосюжеті «UA:Черкаси»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького