Яскравим враженням літа для дітей працівників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького став відпочинок в оздоровчому таборі «Дніпровська хвиля».

За період перебування в таборі діти мали змогу відвідати різноманітні екскурсії, відпочити та оздоровитися.

Нагадаємо, що адміністрація університету надала приміщення для розташування табору, забезпечила організаторів технічними засобами та всім необхідним. Майже весь обсяг фінансового забезпечення взяв на себе профком навчального закладу. До педагогічного процесу було залучено досвідчених фахівців і кращих студентів навчально-наукових інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, а також фізичної культури, спорту і здоров’я.

Детальніше про роботу табору «Дніпровська хвиля" дивіться у відео ТРК «Рось»