Шановні абітурієнти та їхні батьки! Якщо ви маєте запитання щодо вступної кампанії, можете поставити їх на сайті за допомогою сервісу «Запитати у ректора». Крім того, можна отримати відповіді через facebook-спільноти.

Так, допомогти абітурієнтам готові на facebook-сторінці ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Крім того, у facebook створена загальнодоступна група #Вступ2018. У ній зі вступниками спілкуються працівники Міністерства освіти і науки України та представники приймальних комісій закладів вищої освіти України.

Успішного вам вступу!

Нагадаємо, У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького функціонує Консультаційний центр Приймальної комісії. Тут із першого дня відповідають на питання абітурієнтів. Консультаційний центр функціонує за адресою: бульвар Шевченка, 81, 1-й поверх навчального корпусу № 1. Особисто чи за телефонами (067-830-96-12, 063-803-29-71) можна проконсультуватися щодня, крім неділі, з 09:00 до 16:00.

Також в аудиторії № 203 навчального корпусу № 1 діє пункт реєстрації електронних кабінетів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького