Зброя нового вокального гурту «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького – пісня.

Українці одна з найспівочіших націй у світі. І часто саме пісні вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та підіймали бойовий дух. Саме музика надихає молодь до творчості навіть період війни в країні. Тому новостворений колектив, незважаючи на зовсім юний вік, має багато цікавих планів і, головне, бажання діяти.

— Усі ідеї молодих, креативних студентів керівництво університету підтримує і дає можливість розвиватися, — розповідає журналістам ТРК «Ільдана» звукорежисерка Анна Прокопчук. — Учасники гурту вже готові їхати до хлопців зі Збройних сил України, до територіальної оборони, готові працювати для переселенців.

Пропонуємо вашій увазі відео ТРК «Ільдана» з музичною добіркою від «Voices», яка дає надію на перемогу і підіймає настрій українцям.

Джерело: ТРК «Ільдана»