Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького продовжує розширювати коло аграрних підприємств, які залучені до підготовки фахівців зі спеціальності 201 «Агрономія».

23 березня відбулося підписання договору між університетом та СТОВ «Благодатне». Нині підприємство має у своєму розпорядженні близько 2000 га сільськогосподарських земель. Для їх обробітку використовується різноманітна техніка — від класичних зразків до найсучасніших світових виробників, таких як John Deere, Kessler тощо.

На базі СТОВ «Благодатне» студенти-агрономи проходили виробничу практику у 2022 році, а у ІІ семестрі 2022/2023 навчальному році під керівництвом викладача Ігоря Колодки проходять практичні заняття щодо вивчення сільськогосподарської техніки.

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко та директор СТОВ «Благодатне» Анатолій Марченко під час зустрічі обговорили перспективи подальшої співпраці між установами, шляхи покращення підготовки фахівців-аграріїв та сучасні проблеми організації і ведення сільського господарства в Україні.

ННІ природничих та аграрних наук