Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зробила творчий дарунок військовим Збройних Сил України.

Студенти та завідувачка кафедри Лілія Полудень три дні розписували стіни Черкаського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
За патріотичний стінопис на День Захисників та Захисниць України юні художники отримали відзнаку.

— Сьогодні отримали подяку за волонтерську діяльність, активну громадську та національно-патріотичну позицію, підтримку Збройних Сил України від Черкаського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Євгенія Коржа. Дякую студентам за відданість спільній справі! Дуже дякуємо військовим! ЗСУ Черкас - ви в нас найкращі! — говорить Лілія Полудень.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва