Кафедра психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує на навчання для здобуття ступеня «бакалавр» (на 1 курс) за такими освітніми програмами:

«Психологія», «Медична психологія» та «Психологія спорту». Вступ для здобуття ступеня «бакалавр» здійснюється на основі сертифікатів ЗНО: українська мова та література (обов’язково); іноземна мова або біологія (за вибором); математика (бюджет) або історія України (контракт).

Також є можливість вступу на 2 курс на основі диплома молодшого спеціаліста та сертифіката ЗНО з української мови.

Запрошуємо вступати до магістратури за освітніми програмами «Психологія» та «Медична психологія». Для осіб, які вступають на основі диплома бакалавра, необхідний сертифікат ЗНО з іноземної мови. Особи, які вступають на основі диплома спеціаліста чи магістра, складають фахове вступне випробування в університеті.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: 06776905570976447901

Психологічний факультет