Фонд Віктора Пінчука розпочав 17-й конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA».

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО — університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Ключові вимоги до кандидатів:

— оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;

—  активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проєктів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

—  мотивація до особистісного та професійного зростання;

—  лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальна інформація та подача заявок на сайті програми з 20 жовтня до 30 листопада 2022 року.

Організатори прагнуть, аби якомога більше талановитих студентів дізналися про конкурс, а найсильніші отримали стипендію, стали частиною спільноти молодих лідерів та отримали можливості від Фонду Віктора Пінчука.

Нагадаємо, цього року 93 українські студенти стали стипендіатами програми Завтра.UA. На сьогодні вже понад 2500 молодих лідерів є членами спільноти Завтра.UA.

Джерело: Завтра.UA