bgb

Студентки ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у складі жіночої команди «Збірна Черкаської області «Венето-Черкаси» провели Олімпійський урок для учнів Черкаської спеціалізованої школи ім. В. Чорновола № 18.

Олімпійський урок — це щорічна всеукраїнська ініціатива, спрямована на популяризацію олімпійських цінностей та активного способу життя серед молоді. Участь у заході взяли Олександра Пугач, Марія Пугач.

Під час заходу учні 5-х класів ознайомилися з основними техніками баскетболу: веденням, ловіння і передачі м'яча. Для старшокласників 11-х класів був організований практичний майстер-клас, де вони мали нагоду вдосконалити свої технічні навички у двосторонній грі.

Цей урок сприяв популяризації баскетболу серед молоді та нагадав про важливість спорту для розвитку фізичних і командних якостей.

Джерело: соціальні мережі БК «Черкаські Мавпи».

Пропонуємо переглянути відеоспогади про те, як минув Олімпійський урок для першокурсників у Черкаському національному:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького