bgb

Комплексна наукова група Науково-дослідного інституту фізіології Михайла Босого Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького впродовж 5 років плідно співпрацює з Академією футбольної команди «РУХ».

Керівник групи професор Володимир Лизогуб та доценти Сергій Хоменко, Віталій Пустовалов, доцентки Тетяна Кожемяко і Юлія Коваль проводять грунтовні фізіологічні дослідження фізичних здібностей та можливостей спортсменів, а також ігрового інтелекту гравців команд різного віку.

На основі отриманих даних наукова група дає рекомендації щодо організації, направленості та ефективності тренувального процесу з урахуванням індивідуальних особливостей організму спортсменів. Тренерський склад ФК «РУХ» координує діяльність та підвищує результативність футболістів.

Більше пропонуємо переглянути у відео на каналі «Ruh TV»:

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я