Про особливості організації навчального процесу у воєнний час, гуманітарну місію та вступну кампанію 2022 та багато іншого розповів в ефірі програми «У фокусі подій» на ТРК «Ільдана» ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

За його словами, навчальний процес в університеті успішно відновлено в дистанційній формі, ведеться робота з переселенцями, у тому числі зі студентами та викладачами з інших закладів вищої освіти, організовується волонтерська допомога за різними напрямами. Також важливими є просвітницькі заходи, ініційовані викладачами ННІ міжнародних відносин, історії та філософії з метою розвінчання історичних міфів та глибшого розуміння сутності загарбницької війни росії проти України.

Детальніше про ці та інші питання у відео.