За сприяння Міністерства закордонних справ України та підтримки Європейського Союзу, ГО «Жіноча Ліга» у межах EU4Youth Alumni Network оголошує набір на першу в Україні Академію дипломатії для дівчат, які не вивчають міжнародні відносини. Про це інформує ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Дипломатія та міжнародні відносини стали невід'ємною частиною нашого життя. Від подій на міжнародній арені залежить наше теперішнє і майбутнє. Але як розібратись у всьому хаосі, що там відбувається, і не втратити контроль над своїм життям, особливо якщо «міжнародні відносини» не є «справою всього життя», або принаймні обрана спеціальність звучить по-іншому?

«Академія дипломатії для дівчат 1.0» — це проєкт, який має на меті допомогти дівчатам зрозуміти, що відбувається навколо, та прокачати їхні навички задля того, щоб вони не дали зробити з себе жертву маніпуляцій як у контексті війни, яку росія розпочала проти України, так і в глобальному міжнародному контексті.

Якою є структура проєкту?

• 10 практично-орієнтованих онлайн-зустрічей із крутими спікерами та спікерками
  • командні креативні завдання між зустрічами
  • постійне спілкування та підтримка в чаті
  • трішки загадковості
  • офіційний випускний у Києві для найбільш вмотивованих

Які теми зустрічей?

• вступ до дипломатії (11 лютого)
  • українська дипломатія: чи існує та які успіхи? (25 лютого)
  • «чоловічий клуб», або чи є місце для жінок в дипломатії? (11 березня)
  • ефективна комунікація: емоційний інтелект та дипломатичний протокол (25 березня)
  • Рада Європи: об'єднання заради чого? (8 квітня)
  • Європейський Союз: що? де? коли? (22 квітня)
  • НАТО: куди та чому ми прямуємо? (6 травня)
  • ООН: рудимент попереднього десятиліття чи живий організм? (20 травня)
  • культурна та молодіжна дипломатія (3 червня)
  • як потрапити в сферу міжнародних відносин? (17 червня)

Для кого цей проєкт?

• для дівчат віком від 17 до 21 років
  • для дівчат, що здобувають освіту в коледжі або університеті на спеціальності, не пов'язаній з міжнародними відносинами (наприклад, вивчають історію Давнього Сходу, геодезію, туризм, менеджмент тощо)
  • для амбітних, активних дівчат, що прагнуть змін навколо
  • для дівчат, які мають бажання якісно розширити своє коло знайомств та потрапити в середовище таких самих амбітних, активних та мотивованих до змін людей

Що потрібно зробити для того, щоб взяти участь у проєкті?

• до 22 січня заповнити реєстраційну форму
  • налаштувати себе на позитив та очікувати на результати відбору, які будуть оголошені після 29 січня

Команда проєкту «Академія дипломатії для дівчат»

ГО «Жіноча Ліга»