Відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Смалиус розповіла «Суспільному», яким спеціальностям абітурієнти надавали перевагу при вступі.

— На кафедру менеджменту подали чи не найбільшу кількість заявок, — розповіла секретар приймальної комісії Черкаського національного університету Людмила Смалиус. — Найбільш популярними цього року були філологія, германські мови та література, переклад, право, маркетинг, менеджмент, психологія. Особливої популярності набуває фізична культура, ну і в цьому році популярною також стала агрономія. А от спеціальності педагогічного і технічного напрямку цього року не в пріоритеті серед вступників.

Детальніше  пропонуємо переглянути в сюжеті «Суспільного»: