Триває голосування  міського конкурсу з відзначення кращих черкащанок «Бути першою…» У номінації «Жінка-науковиця»  Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького представляють професорка, докторка економічних наук Наталія Зачосова та  завідувачка кафедри психології, докторка психологічних наук Юлія Чистовська.

Конкурс  проводиться вдруге Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Місія конкурсу, за словами організаторів,  відзначити жінок та нагадати їм, що вони не лише красуні, матусі, вправні господині, а й профі у своїх справах, видатні у своїх вчинках, провідні в знаннях.

Черкаський національний університет впевнений, що науковиці заслуговують перемоги! Тому підтримаймо їх своїми голосами!
Проголосувати можна тут.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького