Ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко та викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії отримали подяки від начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерія Данилевського.

Науковцям вручили відзнаки за допомогу в організації та проведенні VI Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття». Захід був організований Черкаським обласним центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

За активну участь у конференції подяки отримали: проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, доктор історичних наук, професор Сергій Корновенко; доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Віталій Масненко; кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії України Андрій Касян; викладачі кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки — доктор історичних наук, професор Анатолій Чабан; кандидат історичних наук, професор Василь Мельниченко; кандидатка історичних наук, доцентка Марина Захарченко; кандидатка історичних наук, доцентка Лариса Лисиця; кандидатка історичних наук, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Анжела Іржавська.

Вітаємо науковців!

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії