bgb

У видавництві «Балтія» (Рига, Латвія) нещодавно побачила світ колективна монографія «Сучасна російсько-українська війна: історіографічні, суспільно-політичні, соціально-економічні та культурно-духовні виміри», автори окремих розділів якої — науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

— У змісті видання відображено практично всі аспекти справедливої війни України за свою ідентичність. Вона розрахована на широку читацьку аудиторію, — зазначив один із співавторів, директор науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії, професор Сергій Корновенко.

До виконання цього наукового проєкту, ініційованого Балтійським науково-дослідним інститутом проблем трансформації економічного простору, були запрошені 7 українських університетів, 1 латвійський університет, 1 українська військова академія, 1 українська академічна установа, 2 українських наукових центри.

З-поміж них і Черкаський національний. Розділ 6 написали (сс. 199 – 211) у співавторстві завідувач кафедри історії України, професор Віталій Масненко та професор кафедри історії України Юрій Присяжнюк, розділ 10 (сс. 263 – 292) – Сергій Корновенко.

З текстом можна ознайомитися за покликанням.