Кафедра початкової освіти спільно з кафедрою педагогіки та психології організували та провели на базі ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи й мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Розвиток гнучких навичок студентської молоді у процесі освітньої діяльності: зарубіжний та вітчизняний досвід».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Спрягайло.

Почесною гостею конференції стала Ольга Ярошенко, членкиня Національної академії педагогічних наук України, докторка педагогічних наук, професорка, головна наукова співробітниця відділу інтеграції вищої освіти й науки.
Директор інституту ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, доктор педагогічних наук, професор Тимофій Десятов виступив з доповіддю «Тенденції розвитку педагогічної освіти в Україні: виклики й перспективи».

Заступник директора інституту з наукової роботи, кандидатка філософських наук, доцентка кафедри дошкільної освіти Наталія Степанова порушила проблему біоніки в розвитку критичного мислення майбутніх педагогів.

Проректор з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, докторка педагогічних наук Наталія Лісова поділилася цінним досвідом розвитку гнучких навичок педагогів в системі післядипломної освіти. Консультант з початкової освіти Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради Черкаської області Валентина Мединська розкрила особливості формування soft-skills у молодших школярів в умовах дистанційного (змішаного) навчання.

Заслухали і доповіді колег із закладів вищої освіти, які є партнерами конференції:Тетяну Атрощенко, докторку педагогічних наук, професорку кафедри педагогіки дошкільної, початкової освіти та освітнього менеджменту (Мукачівський державний університет), Ольгу Федій, докторку педагогічних наук, професорку, завідувачку кафедри початкової освіти Тетяну Мірошніченко, кандидатку педагогічних наук, доцентку кафедри початкової освіти (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка), Юлію Шпаляренко, кандидатку педагогічних наук, доцентку кафедри педагогічних технологій початкової освіти (ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»), Оксану Білєр, кандидатку педагогічних наук, старшу викладачку кафедри дошкільної і початкової освіти (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка), Тамару Гуменникову, докторку педагогічних наук, професорку, директорку Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», професорку кафедри дошкільної та початкової освіти (Ізмаїльський державний гуманітарний університет).

Кафедра початкової освіти