bgb
 
 
 
 
 

Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Олександр Спрягайло, в.о. директора ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Микола Руденко 10 січня взяли участь у засіданні робочої групи з обговорення проєкту оновленої Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки.

Учасниками обговорення стали понад 50 осіб з-поміж депутатів обласної ради, науковців, представників бізнесу, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, а також Черкаської агенції регіонального розвитку.

Заступник голови Черкаської ОДА, голова робочої групи Олександр Турченяк під час свого вітального виступу зазначив, що стратегія розвитку області є орієнтиром для подальшого соціально-економічного розвитку регіону, забезпечення його сталого відновлення та посилення конкурентоспроможності. Зауважив, що актуалізація Стратегії є необхідною, щоб адаптувати регіон до змін, які диктують сучасні реалії, включаючи виклики воєнного часу.

Під час першого блоку засідання учасники ознайомились зі змінами до Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, адже цілі та завдання оновленої Стратегії розвитку області мають відповідати пріоритетам Державної стратегії. Також окреслили основні досягнення в межах виконання чинної Стратегії розвитку Черкаської області.

У межах другого блоку учасникам окреслили основні тенденції соціально-економічного розвитку області в сучасних умовах, SWOT-аналіз та SWOT-матрицю, а також можливі сценарії розвитку області до 2027 року та напрацьований проєкт стратегічних, операційних цілей та завдань, які увійшли до проєкту оновленої Стратегії розвитку області.

Третім блоком була практична робота в групах. Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Олександр Спрягайло взяв активну участь у роботі групи з розвитку інфраструктури, цифровізації та екологічній безпеці. В.о. директора ННІ економіки і права Микола Руденко долучився до обговорення та дискусії в межах робочої групи в напрямку економіки відновлення.

Учасники активно обговорювали напрацьований проєкт та надали свої пропозиції та рекомендації.

ННІ економіки і права