bgb

Відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 8 листопада 2018 року стипендії Кабінету Міністрів для молодих учених призначено двом науковцям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: професорам Наталії Зачосовій та Вікторії Білик.

Зазначимо також, що стипендію Кабінету Міністрів України продовжено доценту Віктору Іващенку, кандидату хімічних наук Валентині Литвин і професору Олександру Мельниченку.

— Університет пишається своїми науковцями. Їхніми досягненнями, напрацюваннями, знаннями, щоденною творчою працею визначається місце Черкаського національного університету у науковій спільноті України, — зазначив ректор університету Олександр Черевко.

Наталія Зачосова

Вікторія Білик