До 1 листопада 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program — cтипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.

Документи на усі цьогорічні конкурси подають тільки онлайн.

Варто звернути увагу на те, що в конкурсі можуть брати участь не тільки дослідники, але й викладачі, які планують розробляти нові курси, досліджувати нові методики викладання. Заявки приймаються від молодих спеціалістів, котрі не обов'язково працюють в академічному середовищі — серед фіналістів є музейні працівники, журналісти, інженери, соціологи, діячі мистецтва, працівники громадських організацій тощо. Важливо, щоби конкурсна заявка містила дослідницьке завдання.

Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Виключенням є тільки бізнес-сфера.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Інформація про фіналістів програми  Fulbright Research and Development Program за різні роки — на сторінках наших фулбрайтівських  вісників.

Онлайн презентація Програми FRDP уже цього тижня.

Fulbright Scholar Programs

Institute of International Education, Kyiv Office
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького