Пропонуємо студентам, аспірантам та науковцям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ознайомитися з добіркою актуальних міжнародних можливостей.

Нерезидентські стипендії для підтримки українських науковців від Інституту гуманітарних наук у Відні

Цільова аудиторія: українські науковці у галузі гуманітарних та суспільних наук з наявністю наукового ступеня.

Обсяг стипендії: 5000 євро.

Дедлайн: 31 березня 2022 р.

Стипендії на наукове стажування в університетах Коїмбрської групи

Цільова аудиторія: науковці та аспіранти, народжені не раніше 1 січня 1987 року.

Дедлайн: 15 квітня 2022 року.

Програма дослідницьких візитів для науковців-математиків у Сіднейському університеті

Цільова аудиторія: українські науковці-математики.

Тривалість візитів: 2 тижні — 6 місяців.

Обсяг стипендії: до 1000 австралійських доларів/тиждень. Сторона, що приймає, надає візову підтримку та оплачує транспортні витрати.

Дедлайн: не визначено.

Національна стипендійна програма уряду Словаччини

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, науковці та викладачі.

Розмір щомісячної стипендії:

— Студенти —   400 євро.

— Аспіранти —  734 євро.

— Науковці та викладачі:  734—1050 євро.

Дедлайн: 30 квітня 2022 року.

Стипендії на участь у Європейському форумі в Альпбаху - 2022

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти та молодь віком 18—30 років.

Час та місце проведення: 21 серпня — 2 вересня 2022 р., Альпбах, Австрія.

Фінансові аспекти: стипендія покриває участь у форумі, проживання та добові. Транспортні витрати — за кошт учасників.

Дедлайн: 31 березня 2022 р.

Літня школа "Білорусь між Росією та Україною: виживання режиму та міжнародні небезпеки"

Цільова аудиторія: студенти 3—4 курсу бакалаврату. студенти магістратури, аспіранти, молоді громадські активісти.

Час та місце проведення: 3—8 липня 2022 р., Нарва, Естонія.

Фінансові аспекти: проживання та харчування забезпечує сторона, що приймає. Транспортні витрати — за кошт учасників.

Дедлайн: 1 травня 2022 р.

Модель ЄС у Скоп'є

Цільова аудиторія: студенти та молодь.

Час та місце проведення: 26—29 травня 2022 р., Скоп'є, Північна Македонія.

Фінансові аспекти: оргвнесок 95 євро. Проживання та харчування забезпечує сторона, що приймає, транспортні витрати — за кошт учасників.

Дедлайн: 15 квітня 2022 р.

Навчально-науковий центр зовнішніх і міжнародних зв'язків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького