Сьогодні на кафедрі військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися випускні іспити майбутніх офіцерів запасу. Про це інформує пресслужба Черкаського обласного військового комісаріату.

У ході іспиту кожен студент продемонстрував як теоретичні, так і практичні вміння та навички.

Головою екзаменаційної комісії був військовий комісар Черкаського обласного військового комісаріату полковник Сергій Лобан. Він зауважив, що студенти мають високий рівень підготовки. Це результат їхньої спільної роботи разом із викладачами кафедри, переконаний Сергій Анатолійович.

Іспит став однією з завершальних частин табірного збору для студентів другого курсу. Незабаром вони складуть присягу на вірність народу України.

Нагадаємо, до 20 вересня триває набір на навчання на кафедрі військової підготовки ЧНУ ім. Б. Хмельницького за програмою підготовки офіцерів запасу за двома військово-обліковими спеціальностями.

Текст, фото: Пресслужба Черкаського ОВК