Студентки навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Сніжана Мащенко, Дарина Кузюк, Анна Сіренченко, Катерина Чистякова, Віталіна Постоєнко, Аліна Романків виступили на заході «Виставкові проєкти і культурна дипломатія: виставка білоруських художників "Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив"».

Подія відбулася 3 червня у межах проєкту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі Україна».

Організаторами цього заходу стали команди Фонду Ганса Зайделя в Україні, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

Модераторка заходу — Голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, докторка історичних наук, професорка, провідна наукова співробітниця Відділу історії міжнародних відносин та зовнішньої політики України Інституту історії України НАН України Ірина Матяш. З вітальним словом виступили представниця Фонду Ганса Зайделя в Україні Альона Максимова і генеральна директорка Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» Олеся Островська-Люта.
Виставковий проєкт представили креативна директорка Українського Інституту Тетяна Філевська, дружина Надзвичайного і Повноважного Посла України в Турецькій Республіці Тетяна Сибіга та співкуратор виставки «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив» Алєксєй Борісьонок.

Участь у обговоренні взяли дипломат, перший заступник Генерального директора Шевченківського національного заповідника Ігор Ліховий, доктор історичних наук, професор, автор історичних програм Белсат, член Спілки письменників Білорусі, директор Центру білоруських студій Варшавського університету Олесь Кравцевич, доцентка кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Світлана Цимбал, докторка історичних наук, професорка, директорка навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталія Земзюліна та студенти-експерти Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова і Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Тетяна Терещенко, заступниця директора ННІ міжнародних відносин, історії та філософії з наукової роботи