Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вийшли у фінал ХІХ літньої Універсіади України з баскетболу.

Про це інформує Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Гра ІІІ етапу ХІХ літньої Універсіади України з баскетболу серед чоловіків відбулася 24 травня у спортивному комплексі «Будівельник» Черкаської міської ради. У групі «Е» зустрічалися команди від Черкаської та Дніпропетровської областей. Черкаський регіон представляли одинадцять студентів із Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та один студент із Черкаського державного технологічного університету.

Від Дніпропетровського регіону змагалися студенти Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Зустріч виявилася дуже напруженою. Перевага була то на одному, то на іншому боці. Але в результаті гри кращою стала команда «господарів» майданчику, яка перемогла «політехніків» із рахунком 77:68. Цією перемогою черкаська команда виборола право на участь у фінальній частині Універсіади з баскетболу, яка відбудеться 3-5 червня 2024 року в м. Івано-Франківську.

 

Джерело: Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України