bgb

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей доцент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, історик Андрій Касян провів екскурсію Черкасами для вихованців дитячих будинків.

30 дітей, для яких служба у справах дітей Черкаської міської ради організувала тролейбусну екскурсію — це вихованці дитячих будинків сімейного типу Черкас та тих, що вимушено переїхали з зони бойових дій.

«Ця екскурсія — найкраща у моєму житті, бо було весело і цікаво» — сказав один із маленьких учасників акції.

Екскурсія містом та ще й тролейбусом, неабияк захопила дітей. Діти послухали цікаві розповіді та історичні факти про Черкаси. А в кінці ще й отримали солодощі. — Якщо у вас поганий настрій, обов'язково проїдьте чи пройдіться містом, помилуйтеся гарними краєвидами, зеленими парками, квітами, відчуйте атмосферу, пориньте в ритм, і це не залишить ніяких сумнівів, що Черкаси — це любов. Дякуємо за допомогу Черкаському національному університету! — зазначає у своєму дописі у Фейсбуку начальниця служби у справах дітей ЧМР Лариса Кошова.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького