Кіберспортивний турнір «Winter Cup CHNU 2022» стартував у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

5 лютого в онлайн форматі пройшов перший відбірковий етап, після якого до фіналу вийшли дві команди «Shamballa» (факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем)та «Ferox» (навчально-науковий інститут економіки і права).

Другий етап відбудеться 10 лютого 2022 року о 12:00 у кіберспортивному клубі «CyberX Community» (ТРЦ Хрещатик Сіті, мінус 2 поверх). Подивитися гру та повболівати за команди можна у пряму ефірі заходу на Ютуб каналі університету.

На фіналі учасники зійдуться у боротьбі за Кубок ректора. Буде також визначене 2, 3 та 4 місце. Команда-переможець отримає 5 000 грн., а команда, яка посяде 2 місце — 3 000 грн.

Всі учасники отримають призи від наших партнерів та спонсорів.

Нашими партнерами є: кіберспортивний клуб «CyberX Community»

Наші інформаційні партнери: «Про Все», ТРК «Ільдана»

Наші спонсори:

1. «Fugu» — ресторан японської кухні.

2. «Street pizza» — мережа піцерій.

3. «Vertigo» — лаунж-бар

4. «Pizza run» — піцерія.

5. «Brewlove» — затишна сімейна кав'ярня.

6. «Пармезан» — кафе

7. «Cube VR» — клуб віртуальної реальності.

8. VR «DEEP» — віртуальний простір.

9. «KEYHOLE» — квест-кімната.

10. «Ізоляція» — квест-кімната.

11. «BG barbershop» — барбершоп

12. «Barber house» — барбершоп

13. «Zadovolena» — магазин жіночих та чоловічих аксесуарів.

Фіналісти говорять, що перший етап їм сподобався: гідні супротивники, запекла гра. Сподіваються на те, що фінал буде ще яскравішим і не менш вражаючим та просять підтримувати команди — адже гравцям важлива підтримка!

Студенська рада