bgb

Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилася до благодійних акцій на підтримку жителів Херсонщини: «Вільні читають українською» та «Один студент — одна книга для Херсона».

Від початку реалізації цих проєктів пройшло 2 місяці. На сьогодні до Херсонської області було надіслано 5207 українськомовних книжок.

Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА звернулися до учасників акцій зі словами вдячності: Ми щиро вдячні громадянам України, комунальним закладам, установам, підприємствам, благодійним організаціям та фондам, закладам освіти тощо, від яких були отримані книжки. Ваша підтримка дуже цінна і є важливою для всіх людей, які проживають у зоні бойових дій.

Джерело: Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА