bgb

Викладачка кафедри біології, екології та агротехнологій, PhD Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Катерина Лавріненко взяла участь у воркшопі з мови R для аналізу даних за проєктом QuantiFor від Swedish University of Agricultural Sciences.

Захід проходив 23—25 вересня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України. У воркшопі взяли участь аспіранти та молоді науковці у галузях лісового господарства, природоохорони, екології та у споріднених сферах. Ментор проєкту професор, доктор сільськогосподарських наук Віктор Миронюк познайомив учасників із базовими операціями з даними в R, найпростішими функціями і циклами, азами перетворення текстових файлів в дані ГІС, найчастіше використовуваними пакунками для візуалізації та обробки даних (зокрема ggplot2 і tidyverse). Передбачаються наступні етапи воркшопу у 2024—2025 рр. для учасників із попереднім досвідом роботи в R.

ННІ природничих та аграрних наук